Майданівці відсвяткують 200-річчя Шевченка

*У перший тиждень березня митці Майдану відзначать 200-річчя Кобзаря. З 1 по 7 березня до 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбудеться революційно-екстремальний пленер «НА БАРИКАДАХ», а виставка робіт відбудеться 7 березня.

 

Тема пленеру – Послання Тарасу Шевченку від «І мертвих, і живих, і ненароджених земляків твоїх».

Організаторами проекту виступила Мистецька Сотня Євромайдану.

Умови мистецького пленеру:

1. Розробка концепцій творів та запрошення учасників відбувається від сьогодні. Для цього всіх охочих просимо присилати коротку інформацію про себе та приклади робіт. Якщо бажаєте привезти вже існуючі роботи на тематичну виставку до пленеру – просимо ласкаво.

2. Просимо зголошуватися художників до 27-го лютого. Мистецька сотня може організувати приїзд і поселення, якщо є потреба.

3. Сам пленер буде відбуватися в Українському Домі, на Майдані, на барикадах, але з базою на теренах Мистецької сотні – в Укрдомі.

4. Термін проведення пленеру з 1 по 7 березня. Вернісаж – 7-го березня.

5. Обов’язковою умовою участі є виконання тематичної роботи на заґрунтованому полотні розміром 1х1 метр. Ця робота залишається в розпорядженні організаторів. Інші роботи – на розсуд авторів.

6. Основною технікою і матеріалом є полотно та кольоровий акрил. Матеріали надаються організаторами (окремі побажання обговорюються)

7. Питання та інформацію просимо надсилати на скриньку plener.shevchenko@gmail.com

Форма реєстрації для учасників. 

День