Віктор Суворов: “Режим Путіна впаде рівно через рік”

Президент РФ розігрів ядерний котел всередині Росії, якщо Путін піде з Донбасу – розчарує багатомільйонне бидло, що піднялося в патріотичному угарі “Крим наш!” і “Новоросія”, заявив виданню “ГОРДОН” колишній розвідник ГРУ, відомий письменник Віктор Суворов.
t– Захід обмежиться жорсткою риторикою і все?
– У мене перед очима англійська газета The Daily Mail, в якій є цікава замітка про те, як один чорний дядько накоїв стільки злочинів, що йому дали довічний термін. Через деякий час його відпустили за зразкову поведінку. На волі дядько знову стільки накоїв, що йому винесли другий довічний термін. Він посидів-посидів, і, будете сміятися, знову вийшов на свободу, потім сів з третім довічним…
– Дивно, а більшість аналітиків запевняють: справа не в гуманності, а в прагматичності Європи, яка залежить від російського газу.
– Я запевняю: м’якість Заходу, в тому числі по відношенню до Росії, викликана культом гуманності і політкоректності, який дійшов до небаченого ідіотизму! Європа і США втратили інстинкт самозбереження. Подивіться, скільки там оселилося емігрантів, що не поважають місцеві традиції і закони. У великих містах по запаху можна визначити квартали, в яких живуть азійтські люди. Потрапили б ви туди, було б абсолютне відчуття, що це не Англія, а країна третього світу – бруд, сморід, злочину. Ніхто з цим боротися не бажає, а емігранти все їдуть і їдуть.
k– Кремль від бойовиків на Донбасі відкупиться? Наприклад, визнає їх ветеранами війни з Україною і призначить пенсію як учасникам бойових дій.
– Якщо кожен раз використовувати такий “ефективний” інструмент, можна і без штанів залишитися. Путін, звичайно, і всьому Донбасу може грошей запропонувати, але де їх взяти, якщо в Росії все розкрадено. При цінах на нафту в 110 доларів за барель країна не може нормальну дорогу до Якутська протягнути. Влада РФ сама визнала: пенсійні накопичення росіян витрачені на Крим.
До слова, ядерна реакція пішла тоді, коли Кремль поліз до Криму. Я відразу сказав: Путін влип, як гнойова муха, яка кружляла-кружляла навколо солодкого і прилипла однією лапкою. Крильцями б’є, виривається, але вже і друга лапка прилипла … Немає у Путіна виходу. Якщо він відмовиться від Донбасу – розчарує багатомільйонне російське бидло, що піднялося в патріотичному угарі відродження “великої імперії”.
– І коли, на вашу думку, впаде режим Путіна?
– Рівно через рік. Зателефонуйте мені 23 липня 2015, я наллю собі горілочки з перцем, візьму сало і відповім вам.
– Але Україні треба прожити цей рік …
– Головний секрет великих полководців в тому, що вони вміли відрізати противників від баз постачання. Як б не критикували Кутузова – мовляв, Москву здав! – він все зробив правильно. Армія відійшла на південний схід, зробила великий гак і зупинилася на дорозі, по якій з Європи йшло постачання французьких військ. Я кажу про Тарутинський табір. Наполеон – найбільший стратег! – Відразу зрозумів, чим йому це загрожує і, ще до всіх зимових холодів, побіг з Москви.
Будь-якому бур’яну потрібно обрубати корінь. Бойовиків на Донбасі потрібно відрізати від постачання, тобто негайно закрити кордон з Росією. Українські полководці, які зараз відроджуються, прекрасно це розуміють без моїх порад. Так що бажаю вашій армії тільки успіхів. Слава Україні!

ПРИДБАТИ КНИГИ ВІКТОРА СУВОРОВА

Гордон