У парку Шевченка з’явилась вулична бібліотека (ФОТО)

Бокси з книгами розташовані в київському парку Шевченка просто під відкритим небом. Поки функціонують тільки три бокси, але надалі проект планують розширити ще чотирма.

01

Такі наміри у меценатів проекту – Олексія, Олени та Марини Мірошниченко, які раніше вже подарували місту арт-лавки «Як вдома» і «Руки» (встановлені на Пейзажній алеї).

Ініціював традиційну для європейців ідею бук-кросинг Kiev Fashion Park. Тепер будь-який житель або гість столиці може взяти книгу в певному місці, прочитати і повернути, або замінити іншою. Книги для «вуличних бібліотек» надало видавництво «Фоліо».

02

Шукати книги на алеях парку довго не доведеться – вони розкладена в бокси яскраво-жовтого кольору. Цікаво, що книжкові «контейнери» виконані у формі літери V, що символізує слово «Вікторія» – перемога. Таким чином, назва проекту заявлено як «Vільна бібліотека». Розробили дизайн боксів подружжя Володимир Падун і Людмила Роздобудько-Падун.

Нагадаємо, що раніше в цьому ж парку влітку минулого року був запущений подібний проект. Тоді небайдужі кияни забезпечили бібліотеку творами Кафки, Толстого, Кінга, що дуже припало до душі відвідувачам парку. Однак вандали не тільки вкрали всі книги, але і зруйнували конструкції.

03

Хочу