Яневський “вирубив” росіянку за брехню про війну на Донбасі (ВІДЕО)

*

 

 

Здається, на «Громадському ТБ» скоро з’явиться ще один Роман Скрипін – принаймні, до цього стану плавно рухається Данило Яневський. Ведучий спілкувався з представницею російського бюро Humans Rights Watch, але розмова не задалася з самого початку. Пані Локшина не погодилася з тим, що Росія влаштовує звірства на Донбасі, і назвала те, що відбувається, «внутрішнім збройним конфліктом». На третій хвилині цієї дивовижної бесіди Яневський розлютився і вимкнув росіянку з ефіру.

 

Дуся

 • Ренегат2

  Когда то с симпатией относился к Яневському, еще в те времена,когда он вел передачу-то ли “Первый миллион”, то ли Как стать миллионером. Но впоследствии. его махровый. необузданный национализм затмил все его положительные, в части интеллекта, качества. Значит, не хватает интеллекта, раз не хватило слов возразить Локшиной. Если не права- возражай убедительно, если права- сиди слушай и кивай головой.

  • Andrey Andreev

   С демагогами спорить бесполезно – их задача тебя обгадить а не понять. А насчет национализма – ну, на то ты и ренегат.

 • gregory

  Як би там не було, якщо при обговоренні аргументом є вимикання опонента, то це є свідченням слабкої програшній позиції. Тим більше журналіст повинен бути об’єктивним, навіть якщо його внутрішні переконання не збігаються з думкою співрозмовника. Господи, бережи Україну!