У Києві Кідрук презентує «Жорстоке небо»

*

Макс Кідрук у Києві 30 вересня презентуватиме новий роман «Жорстоке небо», повідомляє Cultprostir. Трилер про молоду дівчину, яка постійно потрапляє у складні і моторошні ситуації, викличе у читача подив і захоплення реалістичністю оповіді. Гумор, кіт і діти теж присутні.

 

30 вересня в арт-просторі Mezzanine (арт-центр CLOSER) відбудеться двогодинна зустріч із письменником, на якій можна буде послухати про особливості створення трилера, поставити питання автору, придбати книжку.

 

Презентація, вхід на яку буде платним, має доброчинну мету. Частина зароблених грошей піде на підтримку учасників АТО.  Також Макс Кідрук завітає з романом «Жорстоке небо» до Луцька, Тернополя, Львова.

Cultprostir

 • Добрый день!

  Прошу обратить ваше внимание на требования перепоста контента с сайта cultprostir.com.ua:

  Всі права на матеріали: текстові, фотографічні, графічні, відеоматеріали, опубліковані на Сайті, охороняються відповідно до законодавства України, в тому числі, про авторське право і суміжні права.

  Використання матеріалів cultprostir.com.ua для друкованих видань дозволяється лише з письмової згоди редакції сайту. Для інтернет-видань використання матеріалів дозволяється за умови посилання і/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на Сайті. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу.

  Посилання/гіперпосилання є обов’язковим незалежно від повного або часткового використання матеріалів.

  Ці Умови поширюються на інформаційні агентства, інтернет-сайти, електронні (телевізійні) і друковані засоби масової інформації, фізичних та юридичних осіб

  http://cultprostir.com.ua/uk/page/rules

  Заранее спасибо за порядочность!