Крим видасть сатиричну книгу про Шевченка

*

Відомий український письменник, драматург та сценарист Анатолій Крим написав унікальну сатиричну книгу – «Українська каб(б)ала». Це історія пригод Тараса Шевченка, який потрапляє в Україну на початку 2014 року, де на нього чекає велика кількість несподіванок та сюрпризів. Книга Анатолія Крима вийде друком наприкінці листопада. Повідомляє видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля».

 

Анатолій Крим — заслужений діяч мистецтв України, лауреат престижних премій, автор більше десятка романів та повістей. П’єси Крима з аншлагами йдуть у багатьох країнах світу, а за його сценаріями знято декілька художніх фільмів та популярних серіалів. Книга Анатолія Крима «Українська каб(б)ала» – це історія про те, як з волі Бога, каббали і єврея на ім’я Семен Ліберман сталося диво — Тарас Григорович Шевченко, великий українець і символ нації, чудесним чином опинився в сучасному Києві. Що робитиме співець української свободи у країні, яка нарешті стала незалежною? «Українська каб(б)ала» – це блискучий сатиричний роман, сміх крізь сльози та повний розрив усталених шаблонів.

 

Про книгу Анатолія Крима емоційно висловився лауреат Шевченківської премії Василь Шкляр: «Українська кабала» — збіса зухвалий роман. У когось він може викликати внутрішній спротив чи навіть гнів, та потім усе це змиє сльоза катарсису. Сльоза зо сміху й печалі. Бо ми такі є». А культовий російський письменник Віктор Єрофєєв прочитавши книгу зазначив: «Прекрасна книга-подія! Безстрашний ляпас культурним і політичним стереотипам». Презентація книги Анатолія Крима «Українська каб(б)ала» пройде в середині грудня у Києві.

Друг Читача