X
    Categories: Новини

Українське радіо розпочало мовлення на Росію російською мовою

Національна радіокомпанія України (НРКУ) та її творче об’єднання “Всесвітня служба радіомовлення України” (ВСРУ) розпочали мовлення російською мовою.

 

На початковій стадії планується двогодинна програма, що складатиметься з актуальних новин, громадсько-політичних та культурно-освітніх програм, – повідомляє Держкомтелерадіо.

 

Слухати російські передачі з Києва можна в ефірі на частоті 1431 кГц, так і в мережі інтернет з 17.00 до 19.00 за київським часом.

 

Програми “Українського радіо” можна слухати як на території України, так і у Росії. Потужний 800-кВт передавач забезпечує покриття в Україні та Європейській частині Російської Федерації.

 

Інтернет-користувачі можуть слухати програми на сайті радіо. Тут також публікується розклад програм російською мовою. До послуг користувачів також архів передач – їх можна прослухати в будь-який зручний для слухача час.

 

Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко зазначив, що мережа іномовлення розбудовується з метою формування позитивного іміджу України, інформування про міжнародне співробітництво, успіхи реформ, її інвестиційні та туристичні можливості.

 

Нагадаємо, цьогоріч почав мовлення український державний англомовний телеканал UaToday.

Gazeta.ua

redaktor :