“Країна Мрій” у Пирогові презентує літературну програму

*

20-21 червня у Музеї у Пирогові пройде 12-й Міжнародний етно-музичний фестиваль “Країна Мрій”, організатором якого є Олег Скрипка.

 

“Країна Мрій” – наймасштабніший музичний фестиваль в Україні, справжня візитівка нашої країни. Цьогоріч на різних сценах фестивалю виступлять Воплі Відоплясова, Бумбокс, ТНМК, ONUKA, Мотор’ролла – Чумаки, Піккардійська Терція, Жадан із Собаками в космосі та інші.

 

У рамках “Країни Мрій” традиційно вже увосьме проходить Літературна Країна Мрій. Цього року вона буде представлена Літературною сценою та Книжковим ярмарком.

 

Протягом двох днів на Літературній сцені виступлять відомі письменники і поети. Цікаві творчі зустрічі для відвідувачів фестивалю проведуть “батько українського бестселера” Василь Шкляр та найвідоміший видавець України, поет, директор улюбленого дитячого видавництва “А-ба-ба-га-ла-ма-га” Іван Малкович.

 

Відпочити душею і насолодитися поезією можна буде під виступи талановитих поетів. Неочікувану комічно-еротичну поетичну програму “Цукерочка з Перцем” представлять божественна Келя Ликеренко та епатажний Артем Полежака. Правдиві жіночі історії можна буде почути від чотирьох молодих і чарівних поетес у програмі “Козирні кралі”.

 

Крім поезії чистої води, на глядачів чекають чимало музично-літературних перформансів: від “Дзен.UA” Братів Капранових до емо-шансону Євгена Маженка, від поетичних читань під бандуру Ярослава Джуся до віршів під музику DJ Ігоря Льодіна. Це і багато іншого ви зможете почути і побачити на головній Літературній сцені цього літа.

 

Неподалеку від Літературної сцени розташовуватиметься Книжковий ярмарок “Країни Мрій”, у якому свою продукцію за вигідними ярмарковими цінами представлять популярні вітчизняні видавництва, як-от: “Видавництво Старого Лева”, “Зелений Пес”, “Книги ХХІ”, “Країна Мрій”, “Наш Формат”, “Нора-Друк”, “Родовід”, “Смолоскип”, “Фонтан казок” та інші.

 

Програма Літературної сцени

Субота, 20 червня

13-00 Кассандра Рімскі з програмою “Листи Ганді”

14-00 “Ритми і рими”. Учасники: поети Дмитро Лазуткін, Анна Малігон, Таня-Марія Литвинюк, Оксана Боровець, музиканти Ярослав Джусь (бандура), Максим Бережнюк (флояра, дудук, хулусі), Олексій Сухоруков (джембе). Організатор: мистецькі квартирники “звиЧАЙні вірші”

15-00 “Швейцрські народні гуляння з рицарем”. Танці та ігри під етнічну музику і розповіді доблесного рицаря. За мотивами “Швейцарських казок” Олега Чаклуна (видавництво «Фонтан казок»)

16-00 Сценічний сарказм у виконанні “Мачо і Ботана” – безкомпромісного емо-шансоньє Євгена Манженка та поета, редактора “Утеодин з Майклом Щуром” Юрка Космини

17-00 Поет та видавець Іван Малкович

18-00 Брати Капранови з програмою “Дзен.UA” на вірші Сергія Татчина

 

Неділя, 21 червня

12-00 Дитяче музично-поетичне дійство “За руку з черепахою”. Музика етногурту “Фрайда. Folk-band”, вірші поета Василя Карп’юка зі збірки “За руку з черепахою / Івасик, Ісусик і Марічка” (видавництво «Фонтан казок»)

13-00 Кассандра Рімскі з програмою “Як Ісус хипує”

14-00 “Козирні кралі”. Таня-Марія Литвинюк, Світлана Дідух-Романенко, Олеся Венгринович, Карина Тумаєва

15-00 “Цукерочка з Перцем” – божественна Келя Ликеренко та блискучий Артем Полежака

16-00 Батько українського бестселера Василь Шкляр

17-00 Дует Flying Swan (Луганськ), BeatBox&Guitar

18-00 “Word-музика”. Роман Коляда (поезії, клавішні інструменти), DJ Ігор Льодін

 

Програму заходів Країни Мрій дивіться на сайті.

*

*

Розклад роботи. Заходи на “Країні Мрій” триватимуть 20 червня – з 10:00 до 02:00, 21 червня – з 10:00 до 24:00.

Літературна сцена працюватиме з 13-00 до 19:00.

Книжковий ярмарок – щоденно з 10:00 до 19:00.

Як доїхати?
На «Країну Мрій» курсуватимуть спеціальні автобуси від метро «Теремки».

Приблизний графік руху:  з 09:00-10:30 кожні 10 хв.; з 10:30-15:00 кожні 5 хв.; з 15:00-01:00 кожні 10 хв.

Для відвідувачів, які будуть приїжджати на власному автотранспорті, організовано безкоштовний паркінг на 2000 місць поряд із центральним входом до музею у Пирогові.

Вхід. Купити квитки на Країну Мрій.

Друг Читача