У світі чарівної школи Хогвартс з’явився новий чарівник

6180

Колін Фарелл зіграє чарівника в екранізації роману Джоан Роулінг «Фантастичні тварини та їх місця проживання». Партнерами Фарелла по знімальному майданчику стануть Ден Фоглер, Елісон Судол, Кетрін Уотерстоун і володар Оскара за роль у фільмі «Теорія всього» Едді Редмейн. Сценарій казки написала Джоан Роулінг. Очолити знімальну групу погодився Девід Йейтс, режисер чотирьох фільмів про пригоди Гаррі Поттера.

Події, що описані у фільмі, відбуваються в світі Гаррі Поттера, але задовго до народження юного чарівника. Головний герой картини – вигаданий автор-зоолог Ньют Скамандер: його книгу «Фантастичні тварини та їх місця проживання» вивчають студенти Хогвартса, які обрали предмет «Догляд за магічними істотами».

Роль Ньюта Скамандера дісталася Едді Редмейну, а Колін Фарелл перевтілиться в чарівника Грейвса, якого зоолог зустрічає в Нью-Йорку, куди вирушає, щоб зібрати матеріал для науково-казкового дослідження.

«Працюючи над екранізацією, єдине, що можеш зробити для своїх персонажів – знайти хороших акторів, які втілять твоїх героїв на екрані. Колін Фарелл – прекрасний актор, тому я абсолютно спокійна за кінематографічну долю чарівника Грейвса», – розповіла журналістам Джоан Роулінг.

Реліз фільму заплановано на 18 листопада 2016 року.

 

Сultprostir.ua