Українська книжка стала виданням року у Великобританії

*

Книга «Політ над Чорним морем» Ігоря Павлюка стала книгою року у Великобританії

 

Вперше український поет здобув перемогу на Туманному Альбіоні. Збірка поезій Ігоря Павлюка визнана книгою року у Великобританії. Пише DT.ua.

 

10 листопада були опубліковані результати відкритого голосування. На думку читачів з усього світу і британського ПЕН-центру, кращою книгою в цьому році стала “Політ над Чорним морем” (“A Flight Over the Black Sea”, переклав Стівен Комарницький).

 

Вірші Павлюка, зібрані в книзі, запрошують читача відправитися на прогулянку українським поліссям, описуючи зустрічні явища за допомогою витончених метафор.

 

Павлюк навчався у Ленінградському вищому військово-інженерному училищі, яке кинув на другому курсі, коли почав писати вірші. За це він був засланий до Забайкальської тайги будувати автомобільну дорогу з ув’язненими. Він є одним з найвідоміших поетів Європи. Твори Павлюка перекладені на кілька мов, включаючи англійську, французьку, польську, російську та японську.

 

DT.ua

  • Галя

    Ну прямо таки книгою року. Перевіряйте хоча б, звідки ви переписуєте ці матерали

    http://ewordnews.com/literary-news/2013/11/19/here-are-the-winners-of-the-2013-english-pen-awards

  • Геліон

    Вірно, Галю! Аж розпач пронизує, як надибуєш на тексти сучасних українських писарів. І що допікає – зовсім не навчаються, як вчив Кобзар.