«Буква» запрошує на літературні посиденьки з Лесем Подерв’янським (оновлено)

Подерв'янський_афіша_Буква

 

18-го лютого у київській книгарні «Буква» відбудеться розмова із живою легендою, культовим автором українського андеграунду, художником і драматургом Лесем Подерв’янським. Зустріч відбудеться в рамках презентації книги «Африка, сни» та пройде у форматі запитання-відповідь, де кожен охочий зможе спитати у класика про те, що його давно цікавило.

 

«Африка, сни» – це найповніше зібрання творів Подерв’янського. До книжки ввійшли тексти, які розійшлися на цитати раніше, ніж автор усвідомив, що мав би стати першим українським письменником-мільйонером. Книга вийшла у видавництві «Наш Формат».

 

Твори Подерв’янського знайшли поціновувачів як серед юних та допитливих студентів-першокурсників, так і серед битих життям мільярдерів. У зібранні вперше публікуються нова редакція «Павліка Морозова», оповідання, а також повнометражна комедія-екшн «Ваша Галя балувана» – неперевершена кіноісторія про прекрасну Галю, українську якудзу і Дао, яке не описати словами.

 

Лесь Подерв’янський – культова персона українського андеґраунду, нащадок відомої мистецької родини, творець «Клубу естетичної непокори», «естет на барикаді», «катакомбний класик», кумир жінок, художник, драматург, поет, високий красень з аристократичним прізвищем, головний матерщинник України, мандрівник, романтик, людина мистецтва… Про яскравих особистостей легко говорити – це можна робити безкінечно. Від себе можу додати і назвати його неперекладним, але дуже змістовним українським словом – «Митець». Сам себе він називає художником.

 

Подія безкоштовна, але кількість місць обмежена. Тож обов’язково зареєструйтеся за посиланням.
Вхід – тільки після підтвердження реєстрації, що прийде на вашу пошту. Прохання також тим, хто зареєструвався, але змінив своє рішення, повідомити про це організаторів поштою.

  • Xena

    Чомусь не відкривається форма для реєстрації. Допоможіть, будь ласка.

    • Кучеренко Дар’я

      Доброго дня! Через велику кількість відвідувачів книгарня “Буква” закрила реєстрацію на подію. Більше можна дізнатися на сторінці події у Фейсбук https://www.facebook.com/events/1718344538435795/