Сьогодні в книгарні «Буква» розкажуть про зомбі як героїв нашого часу

 

zombie-mockup2_3

1 березня о 19.00 у книжковому клубі «Буква» на Хмельницького, 3Б усі охочі можуть послухати лекцію про дискурс зомбі у світовій літературі та культурі від Богдани Романцової.

 

Під час лекції «Зомбі – герої нашого часу» ви дізнаєтеся:

1. Коли і завдяки кому з’явилися зомбі (про мандрівний образ у світовій літературі).
2. Чому живі мерці такі популярні.
3. Як змінюється ставлення до класичного образу зомбі.

 

У лютому спільного проекту «Книголав» видавництва «Основи» та 1+1 media вийшов довгоочікуваний переклад книги Джейн Остін та Сета Ґрема-Сміта «Гордість і упередження і зомбі» (Pride and Prejudice and Zombies).
«Гордість і упередження і зомбі», розширена версія улюбленого роману Джейн Остін, до якого тепер увійшли цілковито нові епізоди — сцени безжальних зомбівських безчинств. Іще на початку ми дізнаємося, що тихі села Англії охопила загадкова моровиця, внаслідок якої мертві… почали оживати! Тепер у відважної Елізабет Беннет немає вибору: вона мусить порятувати батьківщину від нечисті. Та вже невдовзі від таких шляхетних намірів її відволікає гордовитий і бундючний містер Дарсі. З його появою на читача чекає розкішна комедія характерів, сповнена майстерних словесних поєдинків між двома закоханими, а також не менш брутальних реальних поєдинків на кривавому полі бою.