Виходить книга-подорож для дитини та всієї родини «Мандруємо Україною»

Мандруємо Україною1Зовсім скоро юні читачі зможуть відправитися у подорож просторами рідної країни разом із книгою-путівником видавництва «Ранок».

Книга «Мандруємо Україною» у цікавій для дітлахів формі розповість про культуру нашої країни, її історію, тваринний і рослинний світ, народний побут.

Чи знаєте ви, де в Україні ростуть найсмачніші огірки? А яке місто назвали на честь мисливської торби? Де знаходиться найбільша в Європі набережна й найбільший в Україні ліс? Про все це й багато-багато іншого йдеться в пізнавальній книзі «Мандруємо Україною». Зрозумілою та легкою для дитини мовою вона розтлумачить такі нові для багатьох слова, як шахта, маяк, діарама…

Мандруємо Україною2

У подорож областями України дитина відправиться не сама, а в компанії добрих героїв Лисеняти та Вовченяти. Вони супроводжуватимуть маленького читача на кожній сторінці, даватимуть корисні поради, розповідатимуть про цікаві факти й зроблять подорож захоплюючою та веселою.

Подорожуючи Україною сторінками книги зі сходу на захід, із півночі на південь, вам обов’язково захочеться відвідати чудові куточки нашої Батьківщини, тільки вже з фотоапаратом і мапою. До речі, після таких мандрів залишається багато спогадів, кадрів та замальовок. Редактори книги «Мандруємо Україною» з радістю будуть чекати на ваші враження від подорожей місцями, які згадані в книзі, та розмістять їх на сторінках видавництва у соціальних мережах.

Мандруємо Україною3

Дорослішання кожної дитини — це пізнання культурних, історичних та природних цікавинок рідної землі. Книга «Мандруємо Україною» допоможе познайомити дитину з батьківщиною в ігровій формі, роздивляючись яскраві фото та ілюстрації. Вона спонукатиме інтерес до історичних фактів, видатних особистостей та пам’яток архітектури.