В українських дітей з’явиться новий герой

Фото: cultprostir.ua

Фото: cultprostir.ua

Пітчинг «Книголав» 18 березня підбив підсумки. Перемогу здобула Родіка Іоняк із Чернівців з історією «Хроніки звичайної надзвичайної людини».

Книжку надрукують до кінця 2016 року у видавництві «Основи». У майбутньому історія перетвориться також на мультфільм та комп’ютерну гру. Авторка одержить гонорар у розмірі 15 тисяч гривень.

«Хроніки звичайної надзвичайної людини» – це історія про Тимура, всиновленого хлопчика, котрий втік із дому та потрапив до королівства «Кольорових».

У «Книголаві» взяли участь більше 300 учасників. Роботи відбирало журі, до складу якого увійшли директорка видавництва «Основи» Дана Павличко, письменниця Катерина Бабкіна, дитячий психолог Марина Гуменюк, а також представники «1+1 медіа», які були організаторами пітчингу. Журі звертало особливу увагу на стиль написання, здібності автора й оригінальність ідеї.

Члени журі зазначили, що хотіли би продовжити співпрацю з творцями робіт «Мандрівки пана Дримби» та «Семі з країни навпаки». А за мотивами книжок «Краплики» та «Білка Сью й Маленька планета» створять комп’ютерні ігри.