Видана книга про українського генія Івана Марчука

Фото: Insider

Фото: Insider

В Україні видана книга про життя й творчість легендарного українського художника Івана Марчука.

«Український геній Марчук: історії» – це перше видання, де роботи геніального живописця та розповіді про нього сусідять в одній книзі. Історії написані українською та англійською мовами. Кожна історія супроводжується ілюстрацією – картинами художника, більшість із яких перебуває у приватних колекціях і публікується вперше.

На 150 сторінках видання  описуються цікаві факти з життя українського художника, якого у 2007 році The Daily Telegraph включив до переліку 100 видатних геніїв сучасності. _DSC0016

Довгий час Іван Марчук перебував у еміграції. У 2011 році художник повернувся до Києва, де продовжує створювати нові полотна. Полотна Івана Марчука вважаються одними з найдорожчих в Україні.

«Людина Іван Марчук не менш суперечлива й приваблива, ніж Марчук-живописець. Книга буде цікава широкій аудиторії читачів, але в першу чергу тим, кого цікавить система мислення геніїв», – впевнена авторка видання та ініціаторка проекту «Український імпульс» Алла Шоріна.

Авторка сподівається, що книга про Марчука стане поштовхом до створення серії аналогічних видань про геніальних українців, насамперед, про сучасників.