Вперше в Україні вийдуть бестселери популяризаторки науки Асі Казанцевої

17676166340_6b2cb8c016_b

Харківське видавництво Vivat уклало договір iз популяризаторкою науки Асею Казанцевою про видання двох її книг. Це гучні видання-бестселери «Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці» та «В інтернеті хтось неправий! Наукові дослідження суперечних питань». Книги вперше будуть видані українською мовою.

Дебютна книга Асi Казанцевої «Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці» y 2014 році принесла авторці заслужену премію в галузі науково-популярної літератури «Просвітитель». Книга допомагає пояснити низку особливостей поведінки людей. Авторка доступно й цікаво розповідає про біологічні пастки, які заважають нам відмовитися від поганих звичок, розшифровує справжню «хімію кохання», пояснює біологічні передумови стресу та депресій.

У другій книзі «В інтернеті хтось неправий!» авторка викриває стереотипи й міфи, вчить аналізувати інформацію. Ася Казанцева хоче навчити читачів розпізнавати хибні факти й спекуляції в інформаційних потоках, оскільки «під тиском громадськості ми готові повірити в неправдоподібні речі … особливо, якщо на нас впливає наша референтна група».

Книги Асі Казанцевої будуть зрозумілі будь-якому читачеві, незалежно від рівня його підготовки, освіти і віку. Вони допоможуть спрямувати інтерес читачів до сучасної науково-популярної літератури, вийти з он-лайну в реальне життя й викрити хибне «усезнайство» інтернету.

«Якщо ви колись нудьгували на уроках або лекціях і задавалися питанням: «ну чому не можна розповісти все це, тільки цікаво?» вам потрібні нові книги Асі Казанцевої! Найскладніше в роботі популяризаторки науки витримати баланс між легкою формою викладу й науковою строгістю, інакше це перестане бути текстом про науку. На мою думку, в обох книгах Асі Казанцевої цей баланс витримано ідеально!»  каже генеральний директор видавництва Vivat Юлія Орлова.

Ася Казанцева народилася в 1986 роцi. Закінчила біолого-ґрунтовий факультет СПбДУ у 2008-му. Займалася науковою діяльністю в Аріельскому Університеті в Ізраїлі. Свою письменницьку діяльність Ася почала на ЖЖ, де незабаром стала однією з найпопулярнiших авторок. Сьогодні вона постійно проводить лекції для широкої аудиторії як популяризатор науки. Її ерудованість, наукова компетентність і талант описувати складні речі простою мовою оцінили і вчені, і читачі.

Книга «Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці» вийшла у 2013 році. На початку 2016-го була надрукована друга її книга «В інтернеті хтось неправий. Як мозок змушує нас робити дурниці».