Крик душі дитини, чиї батьки розлучилися: «Бабине літо» Марка Лівіна

Лівін_бабине літо

У видавництві Vivat виходить книжка Марка Лівіна «Бабине літо». Це щира розповідь дитини, яка мусила подорослішати вмить. 

Автобіографічне «Бабине літо» — добра й сумна книжка, яка розповідає про 10-літнього хлопчика Ждана, який приїхав на літо до бабусі й дідуся, бо мама з татом вирішили розлучитися. Він дивиться на світ, ніби такий звичний, і розуміє — світ змінюється, його чому? і як? уже значно складніші. Так настає дорослішання. Але є тут і машинки-паровози, футбол, збиті коліна та найкращий друг на літо — усе, що робить наші спогади про дитинство такими добрими й сумними.

 

Сьогодні Марк Лівін — відомий в Україні блогер та журналіст, маркетинг-директор Громадського телебачення. Успішний автор дебютував виданням «Життя та інша хімія», яке тричі входило в ТОП-20 мережі книжкових магазинів «Є». Він часто виступає на профільних заходах перед бізнес-аудиторією. 

Катерина Бабкіна:

«Ця книжка про те, як автор бере нас за руку й приводить у свій світ — світ формально дорослого, а насправді у світ хлопчика… Нічого в цьому світі не стається так, як мало би статися. Усе — минуще, як коротка пора початку осені, усе непевне, як маленька рибка на гачку дідусевої вудки. Усе, що ми насправді можемо залишити собі, — це досвід».