Автори українських бестселерів завітають на Дитячий Форум

bookforum12-15 травня у Львівському палаці мистецтв відбудеться Дитячий Форум, на який завітають відомі дитячі письменники, перекладачі та ілюстратори.

У рамках Літературної програми книжку «Слон на ім’я Ґудзик» презентують письменниця Леся Воронина й художниця Катерина Штанко. Дитячий бестселер Лесі Ворониної «Таємне товариство боягузів та брехунів» здобув премію Книга року Бі-Бі-Сі-2012. Катерина Штанко одержала цю нагороду у 2014-му за книжку «Дракони, вперед!».

Читати також: Казкові ліки від страху й брехні

Зустрінеться з читачами й творець тетралогії про козаків «Джури» Володимир Рутківський. У 2011 році письменник одержав премію Книга року Бі-Бі-Сі за історичний роман «Сині Води». У 2012-му за трилогію «Джури» (від 2015 року – тетралогію) його нагородили Шевченківською премією.

Авторка бестселерів у жанрі міського фентезі Дара Корній презентує роман «Петрусь Химородник», герой якого шукає квітку папороті.

У Літературній програмі візьмуть участь 30 українських письменників, ілюстраторів та видавців.

Заплановані також презентації перекладних видань: серії книжок про Енн із Зелених Дахів Люсі-Мод Монтгомері, повісті «Хто проти суперкрутих» норвезької письменниці Сульберґ А. Аудгільд, книги «Полліанна дорослішає» Елеанор Портер та інших.

У програмі фестивалю заплановано понад 500 заходів, які відбуватимуться на 8 майданчиках. Це конкурси, квести, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, інтерактивні уроки та події для батьків.

Повна програма

Сторінка Дитячого Форуму в Facebook