У Львові презентують роман Ірини Тетери «Київ – Нью-Йорк»

Тетера_Книгарня-Є_Львів (1)

Книгарня «Є» і видавництво «Брайт Стар Паблішинг» 02 червня 2016 року о 18.30 запрошують на презентацію дебютного роману молодої талановитої авторки Ірини Тетери «Київ – Нью-Йорк. Зустріч, що розфарбувала життя», книжки, яка доводить: світом править любов.

Читати також: 10 видань про Київ: щоб розуміти столицю та її мешканців

…У житті Аліси занадто багато втрат і болю, а сіре існування розведене лише фарбами її картин. І навіть знайомство із забезпеченим чоловіком нічого не міняє, її серце так само закрите й холодне. Здається, що рівне майбутнє вже визначене: творчість приносить великі гонорари, дім – повна чаша, поруч – турботливий чоловік… І Алісу все влаштовує. От лише світом править любов. Випадкова зустріч у Нью-Йорку на пересічному відкритті школи мистецтв руйнує звичний світ героїні. І раптово життя, як і її картини, стає кольоровим й чуттєвим…

«Київ – Нью-Йорк» – перший роман авторки. Кіносценарій, написаний нею ж за мотивами цієї книги, отримав Спеціальну відзнаку Державного агенства України з питань кіно у рамках міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

 Модеруватиме захід чарівна жінка і талановита письменниця Юлія Смаль.

 Адреса книгарні:

м. Львів, просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

 Вхід вільний.