Повість Саддама Хусейна, яку порівнюють із «Грою престолів», надрукують у Британії

У Великій Британії вийде друком повість, написана поваленим президентом Іраку Саддамом Хусейном. Про це повідомляє MediaSapiens з посиланням на The Guardian.

Видавництво Hesperus, яке готує книгу, описує її як суміш «Гри престолів» і «Карткового будиночка». Ця повість уже видавалася на інших мовах, зокрема, японською та турецькою, під назвами «Танець диявола» та «Кляті, геть!». Вона описує життя народу, який мешкав біля Євфрату 1,5 тисячі років тому і був змушений боротися з іноземними загарбниками.

Англійський переклад поки не має назви, але видавництво планує видати книгу в грудні 2016 року, на десяту річницю страти Хусейна.

Саддама Хусейна було страчено через повішення в Багдаді вранці 30 грудня 2006 року. Раніше іракський суд засудив його до страти за причетність до розправи над 148 жителями села ед-Дуджейль у 1982 році, де на нього було скоєно замах. Спостерігачі й правозахисники назвали суд на Хусейном політизованим, а його кару – очевидним актом помсти. Страту знімали на відео, національне іракське телебачення транслювало цей запис по всіх телеканалах.