Світовий бестселер «Записник. Сторінки нашого кохання» Ніколаса Спаркса виходить українською

Ніколас Спаркс. Записник. Сторінки нашого кохання. Видавництво Віват

У вересні бестселер The New York Times, екранізований роман Ніколаса Спаркса «Записник. Сторінки нашого кохання» з’явиться українською.

«Записник. Сторінки нашого кохання» (The Notebook) — дебютний твір (1996) відомого на весь світ американського романіста, перекладений більш ніж 50-ма мовами. Історія першого кохання посіла перші позиції рейтингу газети The New York Times вже у перший тиждень продажу, увійшла в список кращих книг TOP 100 books за версією Better reading. У 2004 році зворушлива оповідь стала основою сценарію кінострічки. Голлівудська екранізація книги під однойменною назвою «Щоденник пам’яті» повторила шалений успіх друкованого видання.

Це роман про кохання, яке тривало з першого погляду до останнього подиху. Він і вона походили з різних прошарків суспільства, але ні воля батьків, ні Друга світова, ні перспективний наречений не завадили їхньому почуттю.

Свій дебютний роман Ніколас Спаркс присвятив своїй дружині Кеті. Попри Ніколас Спарксдисклеймер: «Цей твір — художня вигадка. Усі імена, герої, місця та події є витвором уяви автора…», численна армія шанувальників його творчості схильна вважати, що прототипами героїв були його близькі. Чи то піддаючись бурхливій уяві шанувальників, чи то згадавши реальні факти, сьогодні письменник запевняє, що мотивом до написання роману стало кохання дідуся та бабусі його жінки.

Ніколас Спаркс — усесвітньо відомий американський романіст, автор 18 романів, 11 з яких екранізовано. Його твори завжди потрапляють до списку бестселерів The New York Times. За побіжними підрахунками у світі продано близько 105 млн примірників книжок Спаркса (з них понад 75 млн — у США).