10-річний школяр прочитав «Гаррі Поттер і Прокляте дитя» за 59 хвилин

Тобі Лестрендж. Фото: thesun.co.uk

Тобі Лестрендж. Фото: thesun.co.uk

31 липня у книжкових крамницях з’явилась нова книга Джоан Роулінг«Гаррі Поттер і Прокляте дитя». 10-річний школяр Тобі Лестренджіз Великобританії прочитав її за 59 хвилин, щоб написати перший огляд для Amazon. Пише Cultprostir.

Подужати книжку із близько 400 сторінок хлопчик зміг завдяки техніці швидкісного читання, якої його навчила бабуся. Тобі замовив електронний варіант книги ще до початку продажів, а, тільки-но вона стала доступною, скачав і прочитав її, щоб поділитися враженнями з тими, хто захоче купити книжку в інтернет-магазині Amazon.

Читати також: «Гаррі Поттер і прокляте дитя» з великою імовірністю екранізують

Британське видання The Telegraph розмістило перші коментарі Тобі про новинку. «Це дуже складна історія. Вона відбувається в різні часові відрізки, тому вам знадобляться знання попередніх частин і всіх героїв серії про Гаррі Поттера», – сказав хлопчик.

Тобі Лестрендж – великий шанувальник Гаррі Поттера. Всі книги з цієї серії він прочитав у 8-річному віці.

«Гаррі Поттер і Прокляте дитя» – це додаток до однойменної постановки в лондонському театрі Палас, прем’єра якої відбулася 30 липня. Над п’єсою працювали Джоан Роулінг, Джон Тіффані і Джек Торн.

Події книги розгортаються через 19 років після битви за Хогвартс, яка була описана в сьомій книзі «Гаррі Поттер і Дари Смерті». У самого Гаррі Поттера вже троє дітей, а в центрі історії опиняється один з його синів Альбус.

Cultprostir