На честь Михайля Семенка пройде футуристичний фестиваль

Semenko1

6 серпня на малій батьківщині поета Михайля Семенка, в селі Кибинці на Полтавщині, пройде фестиваль «Метро до Кибинець».

Організували фестиваль поетеси Любов Якимчук та Галина Танай. Культурний проект було розпочато наприкінці 2015 року, коли в день народження Семенка до земляків поета привезли листівки з творами та інформацією про нього.
semenko
Програма

11-00 Радісна ранкова екскурсія «Кибинці Семенка» з Любою Якимчук
Локація – ставок Трощинського, вул. Михайлівська, колишня вул. Леніна

14-00 Художній майстер-клас для дітей від дизайнера Юрія Барабаша. Виготовлення декорацій для вистави. Локація – сільська бібліотека.

17-30 Офіційне відкриття фестивалю.
Запрошені: голова сільради Людмила Мисяк, режисер Євген Степаненко, журналіст і письменник Юрій Макаров, засновники та гості фестивалю
Локація – відкрита сцена біля Будинку культури.

18-00 Поетичні читання в гамаку
Василь Ніколаєнко (Кибинці), Олег Коцарев (Харків), Мирослав Лаюк (Івано-Франківщина), Олена Задорожна (Полтава), Дарина Гладун (Хмельницький), Богдан-Олег Горобчук (Житомир), Олександра Чорна (Полтава), Євгенія Найчук (Дніпро), Елла Євтушенко (Київ), Наталія Трикаш (Полтава), Олександр Пушко (Полтава), Світлана Оленець (Полтава), Раїса Плотникова (Лубни), Галина Черниш (Хмельниччина).
Модерують Люба Якимчук та Галина Танай.
Локація – ставок Трощинського

19-00 Мультимедійна вистава «Як повстав світ і загинув Михайль Семенко». Режисер Євген Степаненко. У ролях: Сергій Солопай, Юрій Макаров, а також кибинчани.
Локація – відкрита сцена біля Будинку культури.

21-00 Поезія та Кіно – досвіди поєднання. Блок кращої світової та української відеопоезії від фестивалю CYCLOP.

22-00 Кінопрограма: сучасний український короткий метр.
«Помин» (реж. Ірини Цілик), «Не менше 50 кг» (реж. Марина Артеменко), «Хлам» (реж. Тетяна Симон), «Дорога» (реж. Максим Ксьонда).
Локація – відкрита сцена біля Будинку культури.

Подія у Facebook