Нова літературна агенція «Acris» шукає талановитих авторів

Agency
В Україні 1 серпня розпочала роботу літературна агенція західного зразку «Acris». Її основними завданнями є пошук перспективних авторів, редагування рукописів, комунікація з видавцями та просування книг. Пише Litcentr.

«Ми створюємо літературну агенцію за західним зразком, яка працюватиме помічником автора та видавця. – розповідає засновник агенції культурний менеджер Марк Оплачко. – Зараз практично жоден український паблішер не допомагає письменнику в тому, щоб його романи ставали кращими. І, насправді, це не є їхньою функцією. Але з іншого боку, цікава історія – це саме те, чого покупець очікує від придбаної книги. Саме тому й потрібна наша літературна агенція – для активізації здорових процесів на видавничому ринку».

Амплітуда жанрів, із якими готові працювати засновники, доволі широка: детективи, трилери, містика, фантастика, пригодницькі та історичні романи. Проте вони готові переглянути свої пріоритети в тому разі, якщо твір їм сподобається.

«Нас цікавлять історії, які не дають читачу відкласти книгу, доки він не перегорне останньої сторінки. Ми шукаємо авторів, які зможуть цілковито занурити читача в їхній вигаданий світ. Ми працюємо з письменниками, які готові самовдосконалюватися та робити все для того, щоб наступна історія стала ще кращою за попередню», – зазначають організатори.

Синопсис та перші два розділи твору можна надсилати на адресу agency.acris@gmail.com.