Богдан Логвиненко презентує «Перехожих» у Києві

Perehozhi A3

У п’ятницю, 9 вересня, в київській книгарні «Є» (вул. М. Лисенка, 3) читачі зможуть не лише першими погортати книгу Богдана Логвиненка «Перехожі. Південно-Східна Азія», а й побувати на її дебютній презентації. А ще поговорити з автором та послухати захоплюючі історії з його мандрівок Таїландом, Лаосом, В’єтнамом, Малайзією та Сінгапуром. Початок зустрічі о 18:30. Вхід – вільний. Модерує Катерина Аврамчук.

Perehozhi_1

Мабуть, більшість із нас, читаючи історії з Facebook Богдана Логвиненка, запитували себе: «І чому це досі не стало книгою?». У Старого Лева виникла аналогічна думка і як результат – з’явилась книга неймовірних історій про подорожі екзотичними країнами. Їі герої — такі ж як і ми з вами, а, може, й ми самі — звичайні перехожі з незвичайними пригодами. «Це уривки із життя різних людей, фрагменти наших раптових зустрічей, а часом — підглядання у шпарину. Мандрівники часто описують подорожі суто через власну призму. А ці тексти — невеличка спроба побачити мандри очима інших людей», – каже Богдан Логвиненко.

Perehozhi_2

«Перехожі» — це 2,5 років подорожей автора Південно-Східною Азією. Це шматочки Таїланду, Лаосу, В’єтнаму, Малайзії, Сінгапуру, вміщені на 220 сторінках книги. Це портрети корінних мешканців і туристів, індійських студентів і в’єтнамських мільйонерів, типових таксистів і нетипових власників кафе. «Історії «Перехожих» майже не пов’язані одна з одною, тож їх можна читати як завгодно: з початку, середини чи кінця, – додає автор. – Це те, що вдалося записати під час подорожей — на вісімдесятому поверсі хмарочоса, під пальмовим листком, яким я закривався від дощу, на мішках з бананами… У потягах, автобусах, на літаках, човнах — і навіть на мопеді».

Читати також: «Saint porno»: жити в кайф. Рецензія на роман Богдана Логвиненка