Авторка бестселеру для батьків «Французьке виховання» зустрінеться з читачами

Drakerman

Видавництво «Критика» та книгарня «Є» запрошують на зустріч зі знаною американською письменницею та журналісткою Памелою Дракермен (Pamela Druckerman), авторкою бестселеру для інтелігентних батьків «Французьке виховання: історія однієї американської мами в Парижі» («Bringing Up Bébé: One American Mother Discovers the Wisdom of French Parenting»; британська версія – «French Children Don’t Throw Food»).

Його український переклад у тлумаченні Вікторії Наріжної «Критика» вперше видала 2013 року. Нині вийшло в світ уже третє видання.

Зустріч відбудеться у вівторок, 6 вересня, у книгарні «Є» (Київ, вул. Лисенка, 3). Початок о 19:00. Вхід вільний.

Участь у заході, крім авторки, візьмуть також наукова редакторка українського перекладу культурологиня та журналістка Тетяна Огаркова та видавчиня, письменниця і журналістка Оксана Форостина.

Модеруватиме розмову відповідальний редактор видавництва «Критика» Андрій Мокроусов.

Pamela_Drakermen

Памела Дракермен – американська журналістка, авторка бестселерів «Bringing Up Bébé: One American Mother Discovers the Wisdom of French Parenting» (2012; український переклад – «Французьке виховання: історія однієї американської мами в Парижі», 2013–2016) та «Bébé Day By Day: 100 Keys to French Parenting» (2013; український переклад вийде в світ 2017 року).

Книжка «Bringing Up Bébé», що її перекладено понад двадцятьма мовами, ввійшла у першу десятку бестселерів за версією «The New York Times» і очолила рейтинґ «The Sunday Times» у Великій Британії. Першу книжку Памели Дракермен, «Lust In Translation» (2007), також перекладено на понад десять мов.

Упродовж 1997–2002 років Дракермен, яка здобула ступінь бакалавра філософії в Колґейтському університеті (Гемілтон, Нью-Йорк) і закінчила маґістратуру з міжнародних відносин у Колумбійському університеті, була штатним репортером часопису «The Wall Street Journal» у Буенос-Айресі, Сан-Паулу та Нью-Йорку. Відтак вона вміщувала статті та колонки у газетах «The New York Times», «The Washington Post», «The Guardian», «The Financial Times», журналах «New York Magazine», «Monocle», «Marie Claire». Живе у Парижі.

Подія у Facebook