Андрій Бондар презентує «І тим, що в гробах» у Києві

A3 I tym sho v grobah WEBУ середу, 7 вересня, у київській Книгарні «Є» (вул. М. Лисенка, 3) відбудеться перша презентація нової книжки Андрія Бондаря «І тим, що в гробах…», яка вийшла у «Видавництві Старого Лева». Окрім автора участь у заході візьме літературознавиця, упорядниця збірки Ганна Улюра, а модеруватиме розмову філософ, публіцист Володимир Єрмоленко.

Збірка малої прози публіциста, письменника, перекладача, блогера Андрія Бондаря – про любов і про футбол, політику, сусідів, мовну філософію і немитого дідуся Тодося і багато іншого…«Тексти до книжки «І тим, що в гробах» писалися впродовж 13-ти років – між 2003-м і 2016-м роками, – розповідає Андрій Бондар. – Їх можна назвати розтягнутою в часі спробою внутрішньої біографії, адже всі тексти якоюсь мірою стосуються безпосередніх авторських рефлексій і переживань…».

Збірка малої прози Андрія Бондаря «І тим, що в гробах» — яскраве відображення суб’єктивних, дуже особистих вражень автора. Це підслухані історії та розмови, галерея небанальних сюжетів про звичайне життя пересічних людей. Але крізь цей химерний калейдоскоп спостережень раз по раз виринають нетривіальні, такі, на перший погляд, непоєднувані образи, як-от смішний і трішки недоречний Папа Римський на Святошині, тб-серіальний комісар Рекс і навіть наймудріша з мишей. Саме тому «І тим, що в гробах» припаде до душі навіть найвибагливішим читачам.

Початок о 18:30.