На Форумі видавців презентують книжку, яка дасть відповіді на недитячі питання

WHAT IS DEATH_Cover

На початку вересня у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» з’явиться друком книжка американського письменника Ейтана Борітцера «Що таке Смерть?» у перекладі Юлії Пелепчук. Видання торкається природної дитячої цікавості до цієї складної теми. До того ж, книжка білінгвальна, що допоможе вашим малюкам у вивченні англійської мови.

Американський письменник Ейтан Борітцер (1950 р.н.) є автором серії книг «Що таке?». «Я пишу книжки для дітей, але не дитячі книжки – це велика різниця, – зазначає автор. – Моє життя змінилося, коли моя на той час семирічна племінниця раптом підійшла й спитала: «Що таке Бог?» Я завмер на місці! Було здивуванням дізнатися, що дітей цікавлять такі «складні питання» й зовсім не те, що ми, дорослі, думаємо, мало б їх цікавити. Тоді я сів і написав першу книжку з серії «Що таке?» – просто щоб відповісти своїй племінниці».

Вже першими чотирма книжками цієї серії автор здобув міжнародне визнання. Сьогодні вона налічує 12 книг. Ці щирі, прості, позбавлені пафосу і повчального тону книжки стали світовим бестселером й перекладені на 15 мов. Українською чотири з них побачать світ вперше.

«Як учитель англійської мови, я часто чую дитячі питання й знаю наскільки вони є примітивними і геніальними водночас, – розповідає перекладачка Юлія Пелепчук. – Діти запитують про прості й водночас складні речі, на які ми, дорослі, нібито й знаємо відповідь, але часто не можемо знайти правильні слова. Книги «Що таке Любов? …Краса? …Смерть? …Бог?» допоможуть знайти відповіді на ці складні питання не тільки рідною, але й англійською мовою».

Перша презентація книжки «Що таке Смерть?» відбудеться 16 вересня о 17:00 у поетичній кав’ярні MERIDIAN CZERNOWITZ під час Форуму видавців у Львові (вул. Коперника, 17, Палац мистецтв, 2 поверх). Учасники: Юлія Пелепчук, Христя Венгринюк.

Наступні три книжки із цієї серії «Що таке Любов?», «Що таке Краса?» і «Що таке Бог?» побачать світ уже до кінця вересня.