Інтерактивну версію арт-буку «Скриня. Речі сили» можна завантажити безкоштовно

скриня

Фото: Видавництво Старого Лева

Нещодавно у «Видавництві Старого Лева» вийшов унікальний арт-бук «Скриня. Речі сили», який створили Ярина Винницька, Юлія Табенська та Дмитро Осипов. Це книга про українське і для українців, яка поєднала у собі те, з чого колись складався світ наших бабусь і що невблаганно зникає з нашого життя. А щоб зробити сприйняття наших національних скарбів ще яскравішим, студія Nravo розробила інтерактивну версію арт-буку.

На 36-сторінках анімованого видання можна дізнатися, що ж прийнято складати у скриню як придане молодої дівчини, якими є весільні обряди у різних регіонах країни тощо. Тут ви побачите старовинні українські орнаменти, строї, головні убори, рушники та інші народні артефакти, зібрані з усієї України. А ще додаток дозволяє долучитися до творення власної скрині, розмалювати старовинну ікону, наприклад.

скриня

Почути в інтерактивній версії «Скрині» можна старовинні весільні пісні з Покуття, а також мелодії, створені за допомогою трембіт та цимбал. У додатку звучать голоси Сергія Фоменка з гурту «Мандри» та Іванки Червінської, фіналістки «Голосу країни».

Завантажити додаток для ґаджетів з операційними системами iOS та Android можна безкоштовно.

Розробники планують розширювати інтерактивну версію книги та доповнювати її щоразу чимось новим. «Ми хочемо, щоб всередині був інтерактив у кожній сцені та багатомовність – щонайменше, англійська версія. Також хочемо додати більше міні-ігор – наприклад, знайти всі підсвічники на сцені чи скласти пазл», — зазначає CEO Nravo Андрій Табачин.

Видавництво Старого Лева

Підписуйтеся на новинку в онлайн-книгарні ВсіКниги.