Володар премії Книга року BBC Василь Махно зустрінеться з читачами

photoВидавництво «Критика» та проект «Educatorium» радо запрошують на зустріч із українським поетом, прозаїком і есеїстом із Нью-Йорка Василем Махном, автором книжки «Єрусалимські вірші/Jerusalem Poems».

У перебігу зустрічі відбудеться обговорення книжки, що містить цикл віршів і есей «Цвіркуни та горлиці» українською мовою й у перекладі англійською з пера Ореста Поповича, авторські читання, читання поезій Василя Махна, тлумачених на англійську, гебрейську та їдиш.

Участь у розмові візьмуть також поетка Богдана Матіяш, художник Матвій Вайсберґ, що його світлини використано в оздобленні видання, автор переднього слова до книжки літературознавець та історик Йоханан Петровський-Штерн.

Зустріч відбудеться у середу, 14 вересня, у галереї Educatorium (Київ, вул. Рейтарська, 8 Б; другий поверх). Початок о 19:00. Вхід вільний.

cover

Василь Махно – поет, перекладач, літературознавець.

Живе у Нью-Йорку. Лауреат премій імені Степана Будного (1994), журналу «Кур’єр Кривбасу» (2008, 2009), Фонду Лесі та Петра Ковалевих (2009) та книги року BBC (2015, за книгу «Дім у Бейтінґ Голлов»).

Останні книги: «Я хочу бути джазом і рок-н-ролом. Вибрані вірші про Тернопіль і Нью-Йорк» (Тернопіль: Крок, 2013) та «Ровер» (Тернопіль: Крок, 2015).

У видавництві «Критика» побачили світ книжки Василя Махна «38 віршів про Нью-Йорк і дещо інше» (2004), «Парк культури та відпочинку імені Ґертруди Стайн» (2006), «Зимові листи» (2011), «Котилася торба» (2011), «Єрусалимські вірші» (2016), а також його переклади віршів польського поета Януша Шубера (2007).

 

Подія у Facebook