Сценарій фільму «Плем’я» Мирослава Слабошпицького видано окремою книгою в Таїланді

scan

Книга  щойно надійшла у продаж магазинів Таїланду за місяць після того, як фільм «Плем’я» пройшов у прокаті в країні. Окремою книгою сценарій видано вперше.

Це подарункове стильне видання сценарію фільму тайською мовою, проілюстроване великою кількістю фотографій із фільму та фотографіями робочих моментів зйомок. До книги додано два dvd-диски – один з фільмом «Плем’я», другий містить робочі моменти зйомок та інші бонусні матеріали.

Раніше фрагменти сценарію докладали до подарункових видань dvd та Blu-ray дисків у Франції та США.

Також сценарій фільму «Плем’я»  було передано до фондів бібліотеки сценарїїв Американської кіноакадемії Margaret Herric Library.

Нагадаємо, «Плем’я» – найтитулованіший Український фільм, володар близько 50 нагород міжнародних кінофестивалів,  включно з Гран-прі Тижня критики Канського кінофестивалю, та відзнакою Європейської кіноакадемії за кращий дебют. Фільм був придбаний для прокату у 45 країнах, включаючи всю Європу, США. Британію, Австралію і Нову Зеландію. У більшості з країн після прокату фільм вийшов на dvd. Також з 1-го серпня фільм демонструється на Netflix.

В Україні фільм демонструвався у кінотеатрах, але dvd-релізу не було.