Книгарня «Є» відмовилася продавати книжки видавництва «Фоліо»

Книгарня «Є» припиняє співпрацю з видавництвом «Фоліо».

Заяву опублікувала на своїй Facebook-сторінці Анастасія Левкова, арт-директорка мережі книгарень «Є». За її словами, це пов’язано з неприпустимою поведінкою генерального директора видавництва «Фоліо» Олександра Красовицького стосовно персоналу книгарень. Красовицький пояснив виданню ZAXID.NET, що конфлікт виник через недотримання книгарнями «Є» зобов’язань, передбачених угодою.

«Останнім часом поведінка власника видавництва Олександра Красовицького перейшла допустимі межі. Тероризування працівників – як менеджерів (офісу), так і консультантів і адміністраторів по різних наших книгарнях, моральний тиск, обзивання нецензурними словами, розлякування покупців – ми змушені були відреагувати на це офіційно», – пише Левкова.

Анастасія Левкова пояснила, що директор «Фоліо» вимагав у працівників книгарні виставляти на продаж більше книжок видавнитцва. «Претензії стосувалися кількості книжок, які ми беремо на продаж, і їх представлення – він говорив працівникам де мають стояти книжки «Фоліо», як вони мають стояти», – каже Левкова.

Натомість Красовицький зауважує: «Шість тижнів тому між книгарнею «Є» і «Фоліо» був підписаний документ, за яким книгарня «Є» взяла на себе обов’язки щодо замовлення, наявності та розставляння книжок у книгарнях. Після перших порушень цього документу я попередив книгарню, що вимушений особисто контролювати виконання обов’язків. Що я й роблю».