Виходить українською нова книга Пауло Коельйо про Мату Харі

0bfc4220ce9848b93f150274c569b703У своєму новому романі «Шпигунка», Пауло Коельйо втілив у життя захопливу й таємничу історію Мати Харі, однієї з найбажаніших та найзагадковіших жінок свого часу. Розповідаючи від першої особи, Коельйо реконструює історію життя Мати Харі, ніби розказану через вигадані листи до її адвоката, які було написано з в’язниці в Сен-Лазарі в Парижі, де жінку тримали через підозру у шпигунстві під час Першої світової війни (1914—1918). Книжка вийде друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» на початку грудня.

Мата Харі — відома танцівниця екзотичного танцю, яка шокувала та зачаровувала глядачів, коли скидала свій одяг на сцену. Впевнена у собі жінка в ері найбагатших та найбільш впливових чоловіків, людина із загадковим минулим, яка розпалювала ревнощі та заздрість у жінок серед паризької аристократії. Вона відважилася звільнити себе від моралі та провінційних звичаїв початку ХХ століття.

koelio

Пауло Коельйо вже досяг цифри у більше ніж 200 мільйонів проданих примірників у 160 країнах світу. Розповідаючи про Мату Харі та новий роман «Шпигунка» письменник зазначив: «Мата Харі була однією з перших феміністок. Її головний злочин був у її свободі та незалежності. Згідно з журналами того часу, вона була найелегантнішою жінкою у Парижі. Мата Харі переслідувала свою правду, свою особистість, життя без умовних меж. Й, на жаль, вона жорстоко поплатилася за це».

Читайте також: «Переможець завжди самотній» Пауло Коельйо: ціна тріумфу