ВВС Україна оголосила результати премії Книга року ВВС-2017

Журі премії Книга року ВВС Україна назвало переможців у двох номінаціях. Найкращі книжки обирали з-поміж 16 номінованих видань дорослої прози та 12 видань для дітей.

Премію Книга року ВВС-2017 отримала збірка оповідань Катерини Калитко «Земля загублених, або Маленькі страшні казки» від «Видавництва Старого Лева». Це книга про роз’єднаність світу та порозуміння між людьми із різними цінностями та досвідом.

У номінації Дитяча книга року ВВС-2017 перемогла книжка Анни Коршунової «Комп і компанія» від видавництва «Час Майстрів». Книга присвячена щасливому дитинству, вільному від соцмереж та віртуальності.

Авторки книг отримають у нагороду по £1000 у гривневому еквіваленті. «Видавництво Старого Лева» та «Час Майстрів» зможуть використовувати логотип Книги року ВВС на наступних виданнях книг, які здобули премію.

У рамках Книги року ВВС-2017 проводився конкурс читацьких рецензій. Цьогоріч перемогу у ньому здобули Яна Грицай за рецензію на книгу Володимира Рафєєнка «Довгі часи» та Леся Космовська за рецензію на книгу Олега Чаклуна «Піраміда Синтії».


Інформація та фото — ВВС Україна