За романом «Generation П» зняли «хуліганський» фільм (трейлер без цензури, 2011)

Фільм «Generation П» – «хуліганський проект». Про це заявив режисер Віктор Гінзбург, виступаючи на прес-конференції 11 квітня, присвяченій виходу в широкий прокат першого фільму за романом Віктора Пелевіна.

За словами Гінзбурга, коли почалися зйомки картини, не було ні остаточного сценарію, ні затвердженого бюджету. «Я багато років працював у Лос-Анджелесі, там сценарії постійно переписуються, вони народжуються в переписуванні. І цей процес може тривати роками. Я втомився від цього. А тут була можливість запуститися з хуліганським проектом, який я бачив і відчував. І замість того, щоб провести роки в переписуванні, в пошуку повного бюджету, я вирішив просто піти на цю історію і увійти до знімального процесу», – пояснив Гінзбург.

Телеведучий Олександр Гордон, що виконав у фільмі роль Ханіна, підтвердив слова режисера. За його словами, приїхавши на зйомки, він часто опинявся в ситуації, що сценарій, до якого він готувався напередодні, до ранку вже вважався застарілим.

Фільм «Generation П» – це перша екранізація культового романа Віктора Пелевіна з однойменною назвою. Зйомки картини тривали п’ять років. Режисер і продюсери кінострічки готують своїй роботі комерційний успіх, причому не тільки в Росії, але і за кордоном, і навіть називають його «російською відповіддю «Матриці».

У фільмі знялися Михайло Єфремов, Рената Літвінова, Андрій Панін, Володимир Меньшов, а також Леонід Парфенов, Сергій Шнуров, Олександр Гордон і Роман Трахтенберг. Головну роль в картині зіграв Володимир Єпіфанцев.