Італійський письменник, що вбив учора двох вихідців з Сенегалу на ринку поблизу центру Флоренції, при спробі поліції затримати його, – застрелився.
Унаслідок нападу на очах багатьох перехожих дві людини загинули і ще три отримали поранення. Жертви нападу виявилися вихідцями з Сенегалу.
Поліція проводить розслідування.
Сам нападник, Джанлюка Кассері, наклав на себе руки на підземній парковці, вистріливши собі у голову, коли поліція намагалася його затримати. За даними місцевих ЗМІ, він був письменником і у своїх книгах висловлював радикальні погляди. Раніше повідомлялося, що він також публікував статті у тосканській газеті.
Мер Флоренції заявив, що злочинець – «холоднокровний, безумний і расистський вбивця», зазначає агентство АР.
Нагадаємо, відразу після пригоди флорентійські торговці з Сенегалу влаштували у центрі міста акцію протесту, під час якої перевертали сміттєві баки і ламали припарковані на узбіччях мопеди. При цьому вони скандували «Ганьба!» і «Расисти!».