Роман під назвою «Блиск револьвера» (Gleam of the Revolver) імовірно був створений, коли Шимборська ще вчилася в школі. За словами Русінека, детектив написаний в стилі ранньої Агати Крісті. Секретар також розповів, що твір не планується до публікації, проте він буде включений в архіви Шимборської.
Архів поетеси буде зберігатися в літературному музеї в Кракові, який планується відкрити в майбутньому. Влада міста вже схвалила відповідний проект.
Віслава Шимборська народилася в 1923 році недалеко від Познані. На початку 1930-х років вона переїхала до Кракова, де й жила до кінця своїх днів. Вона є автором більше ніж 30 віршованих збірок, а також перекладачем французької поезії. Остання збірка віршів Шимборської вийде в Польщі 20 квітня цього року.
Нобелівську премію з літератури поетеса отримала в 1996 році «за поезію, яка з граничною точністю описує історичні й біологічні явища в контексті людської реальності». Шимборська також була нагороджена премією Гете і премією Гердера. Віслава Шимборська померла 1 лютого 2012 у себе вдома.