На ефірі BBC Breakfast П.Тейлор заявив, що він планує відмовитися від напрямку, який розробив у своїй останній трилогії «Vampyre» серії «Лабіринт», де зображені вампіри на тлі Йокширу під час Другої світової війни. За словами Тейлора, дехто з читачів оцінив цю книгу, як найстрашнішу з усього, що вони коли-небудь читали з дитячої літератури.
«Я змінив свою думку: я вважаю, що дитяча література зайшла надто далеко», – говорить автор.
З його коментарів витікає, що дитяча література зараз оповідає про залишених батьками дітей, без батьків, на відміну від літератури минулих часів, коли діти в книжках були безтурботні і щасливі та весь час потрапляли в пригоди.
Тейлор розповів, що він почав знову писати пригодницькі оповідання для дітей замість романів жаху. «Мене в це втягнули – я відвідував багато шкіл та бачив, що діти писали, і я подумав, що це саме те, що діти хотіли би читати», – сказав він. «Тому я написав книгу про вампірів, яка вийшла дуже чорною, страшною і реалістичною, і я розумію, що людям здається, що я надто далеко зайшов».
Тейлор вважає, що необхідно встановити вікові рамки в системі дитячої літератури, незважаючи на те, що ця ідея обговорювалася видавцями 4 роки тому та з боку самих авторів лунали протестні думки. «На мою думку, поступ полягатиме у створенні системи сертифікації для книг, так само як це відбувається в кіно», – сказав Тейлор.
За матеріалами Guardian