В Індії створюють 4D «Камасутру» з продовженням

Книгу «Камасутра» автора Ватсьяяна Малланага екранізують у тривимірному та чотиривимірному форматах. У головній ролі знімається зірка Боллівуда Шерлін Чопра.

Індійський режисер Рупеш Пол, який зараз знімає фільм «Камасутра 3D», має намір зняти продовження картини у форматі 4D. Технологія 4D-кіно є комбінацією тривимірних і фізичних ефектів, синхронізованих з фільмом. Глядачі зможуть відчувати запахи, подих вітру, рух, пише ИТАР-ТАСС з посиланням на ІАНС.

«У сюжеті фільму, що знімається, закладено його продовження. Ми задіємо у сіквелі одну з актрис Голлівуду, це допоможе нам отримати великі збори в Північній Америці і в інших регіонах. Це буде комерційний сіквел в 4D і абсолютно новий досвід для нас», – зазначив Пол.

«Камасутра» – стародавній індійський текст про мистецтво любові. Історики вважають, що він був написаний між IV і II століттями до нашої ери. Книга містить 64 глави, зібрані в 49 частин, які, в свою чергу, об’єднані у сім розділів. У книзі, зокрема, розмірковується про роль любові в житті людини, аналізуються стосунки в сім’ї між чоловіком і дружиною.

Фокус

  • Павло

    Боюся вас засмутити, але Ватсьяяна – автор “Камасутри” – жив у ІІІ-IV ст. НАШОЇ ери, тому історики, які вважають, що “Камасутру” написали “між IV і II століттями ДО нашої ери”, м’яко кажучи, погані історики. Будь ласка, перевіряйте матеріал, перед тим, як подавати його читачу.