У Празі на фестивалі письменників говорять про «народження народів»

Виступ відомого чеського письменника і сценaріста Владіміра Кернера в середу відкрив 23-й Фестиваль письменників у Празі.

 

Увечері на Новій сцені Національного театру відбулася також зустріч з головним гостем фестивалю, турецьким письменником і лауреатом Нобелівської премії з літератури 2006 року Орханом Памуком.

Фестиваль, девізом якого цього разу обрана тема «Народження народів», у зв’язку з обмеженням фінансової підтримки триватиме в цьому році лише три дні. Своїми думками про феномен виникнення народів, наприклад, ділиться алжирський прозаїк Мохаммед Мулесул, що пише під псевдонімом Ясміна Хадра. Його книги були перекладені в 43 країнах.

Фестиваль письменників у Празі – це не тільки літературний захід, але й підтримка боротьби за права людини та зміцнення демократичних засад у суспільстві, сприяння міжкультурному діалогу для публічної, відкритої, не політичної платформи ідей.

Фестиваль також не без активної підтримки столичної мерії є однією з найважливіших культурних подій у Чеській Республіці впродовж більше 20 років.

Radio.cz