Хапер Лі оформлює назву роману “Убити пересмішника” товарним знаком

lee87- річна Харпер Лі, автор культового роману «Вбити пересмішника», подала заявку про те, щоб зробити назву книги товарним знаком, якщо вона фігурує на одязі та інших товарах, повідомляє NEWSru Israel.

 

Це рішення було викликано тим, що музей в Алабамі Monroe County Heritage Museum продає футболки та сувеніри з назвою книги. Сам музей присвячений роману Лі і в ньому знаходиться стара будівля суду, яка послужила моделлю залу суду в однойменній екранізації роману з Грегорі Пеком у головній ролі. Музей щороку приваблює тисячі шанувальників книги, а доходи від продажу сувенірів йдуть на утримання музею.

 

Адвокат письменниці заявив, що його клієнтка повинна отримувати частину прибутку від продажу сувенірів з назвою роману.

 

У 1961-му році Харпер Лі отримала за свій єдиний роман “Убити пересмішника” Пулітцерівську премію, з тих пір було розпродано 30 мільйонів примірників книги, а однойменний фільм 1962-го року отримав три нагороди “Оскар”.

 

Роман “Убити пересмішника ” входить в обов’язкову програму більшості американських шкіл. Книга неодноразово посідала провідні місця в списках кращих книг за версією різних ЗМІ, а в 2008 -му році, у результаті опитування двох тисяч осіб, була названа інтернет -магазином Play.com “кращою книгою всіх часів”.

Newsru