Новий Джеймс Бонд хоче серйозних стосунків

bonНова книга про “агента 007” Джеймса Бонда, написана знаменитим шотландським романістом Вільямом Бойдом, надійшла в продаж у Великобританії. Роман отримав назву“Соло” (Solo), пише видання ИТАР-ТАСС.

На презентації книги в Лондоні Бойд розповів, що не впевнений, що за новим романом знімуть фільм, оскільки дія розгортається в 1969 році. “Зазвичай події у всіх фільмах про Бонда розгортаються в теперішній час, – зазначив він. – Можливо сюжет буде взяти за основу і адаптований на сучасний лад, але це вже буде інша історія, оскільки загубиться атмосфера 1960-х років”.

“Якби я вибирав актора, який зіграв би мого Джеймса Бонда, то я зупинився б на Деніелові Дей-Льюїсі, оскільки, на мою думку, він дуже схожий на того самого “​​агента 007″, якого зобразив Іен Флемінг”, – підкреслив письменник.

“У новій книзі події складаються таким чином, що Бонд вирушає на завдання без повідомлення і дозволу – і він повністю готовий прийняти на себе можливі наслідки своєї сміливості”, – зазначив Бойд і додав, що нова подорож “агента 007” розгорнеться на трьох континентах, включаючи Африку.

“Я не в захваті”, – відповів Бойд на питання про висловлення “дівчата Бонда”. На думку автора, його герой хоче мати серйозні стосунки, а не просто секс. Разом з тим, він додав, що інші очікування щодо пристрастей Бонда залишаться незмінними, зокрема звички курити і випивати, пише видання РИА Новости.

Публікація нової книги приурочена до 60-річчя виходу в світ першого роману Флемінга про Джеймса Бонда “Казино “Рояль”.

Іен Флемінг, який працював у роки Другої світової війни в британській розвідці, написав 12 романів і дві збірки оповідань про Джеймса Бонда. На їх основі був створений знаменитий цикл гостросюжетних фільмів. Після смерті Флемінга в 1964 році шестеро британських і американських письменників написали книги про пригоди “агента 007” . Серед них були такі автори як Кінгслі Еміс, Крістофер Вуд, Джон Гарднер, Реймонд Бенсон, Себастьян Фолкс, Джеффрі Дівер.
Gazeta.ua