Пол Маккартні нарешті зрозумів, що надихнуло його написати текст пісні Yesterday

Легендарний музикант, екс-соліст The BeatlesПол Маккартні розповів, що він сам нещодавно зрозумів, що надихнуло його на анаписання пісні Yesterday, яка стала одним із головних хітів групи. Як зізнався музикант в інтерв’ю журналу Mojo, на його пісні великий вплив зробили трагедії у житті – смерть матері від раку, арешт у Японії через наркотики, смерть першої дружини Рінго Старра Морін.

За словами Маккартні, коли перебуваєш у важкому періоді, написати пісню – найкраща психотерапія, таким чином можна “вигнати демонів”.

Співак, однак, зазначив, що до останнього часу він не усвідомлював, що Yesterday насправді присвячена його матері. Він процитував приспів пісні ( “Чому їй довелося піти? Я не знаю, а вона не розповість. Я сказав щось не так … “) і зазначив, що, можливо, це “багате поле” роботи для психіатра.

Маккартні написав пісню Yesterday, присвячену розставання, ще в 1964 році. Проте The Beatles записали композицію лише в 1965 році. Вона увійшла до альбому Help!. За минулі 48 років на Yesterday було записано понад дві тисячі каверів, а сама пісня увійшла до Зали слави премії Grammy.

Нагадаємо, в серпні Маккартні розповів про деталі нового альбому New, вихід якого запланований на 14 жовтня 2013 року. В кінці серпня співак представив перший сингл з альбому, який також називається New.

Newsru