В архіві Нью-Йоркської бібліотеки знайшли гру найвідомішого популяризатора ЛСД

lsd

В архіві Тімоті Лірі, що належить Нью-Йоркській публічній бібліотеці, знайшлися розроблені ним гри. Як передає блог Arts Beat, йдеться про проекти, створенням яких Лірі займався у 80- х роках минулого століття.

 

Представники бібліотеки заявили, що в архіві «гурту ЛСД» були виявлені 375 дискет, які включають близько 12 ігор. Подробиці про їх сюжеті поки не повідомляються.

 

Бібліотека планує виставити ігри Тімоті Лірі на спеціальному комп’ютері, який розміститься в розділі рідкісних книг і манускриптів. При цьому в деякі з них можна буде пограти. Однак, як зазначає співробітник бібліотеки Дональд Меннером, який займається цим проектом, в іграх будуть часто зустрічатися «баги» і помилки, оскільки робота над ними не була завершена.

 

У 1985 році письменник і психолог Тімоті Лірі випустив свою єдину комп’ютерну гру, яка носила назву Timothy Leary’s Mind Mirror  Вона вийшла на Commodore 64 , Atari XL , Apple II і MS -DOS. Сюжетно гра була заснована на науковій роботі Лірі « The Interpersonal Diagnosis of Personality», яку він видав у 1950 році.

 

Американський психолог і письменник Тімоті Лірі найбільш відомий завдяки своїм дослідженням того, як психоделічні речовини впливають на психіку людини. Він був популяризатором і пропагандистом ЛСД , що неодноразово призводило до його конфліктів з законом. Починаючи з 60- х років, Лірі неодноразово попадався на зберіганні марихуани. У 70 -му році його за цим звинуваченням посадили у в’язницю, проте незабаром він звідти втік і покинув США. У 1972 році, однак, він був знову арештований і провів у в’язниці чотири роки . Під час ув’язнення Лірі продовжував писати книги і займатися науковою роботою. «Гуру ЛСД» помер в 1996 році від раку простати. Нью – йоркська публічна бібліотека придбала його архів у 2011 році.

Lenta.ru