За мотивами романів Анджея Сапковського знімуть повнометражний фільм

*

Кінокомпанія Sean Daniel Company спільно з Platige Films знімуть за мотивами серії романів польського письменника Анджея Сапковського “Відьмак” однойменний повнометражний фільм. Реліз запланований на 2017 рік. Пише Dt.ua.

 

В основу фільму ляжуть події оповідань “Відьмак” і “Менше зло”, що входять в збірку “Останнє бажання” і були опубліковані ще в 1993 році. Глядачеві розкажуть, за яких обставин відьмак Геральт отримав своє прізвисько Блавикенський М’ясник.

 

Режисером стрічки став лауреат премії “Оскар” Томаш Багіньский, який вже мав відношення до створення деяких кінематографічних моментів в однойменній грі. Сценаристом виступить Таня Сент-Джон, яка писала сценарії до таких серіалів як “Грімм” і “Баффі – винищувачка вампірів”.

 

Як очікується, в 2017 році вийде лише перший фільм серії. Раніше “Відьмака” вже екранізували, але ні фільм, ні серіал не користувалися великою популярністю.

 

Раніше в мережі з’явився перший тизер фільму по Warcraft, знятого за мотивами ігровий всесвіту. Прем’єра фільму намічена на червень 2016 року.

Dt.ua