Британськиий університет ввів посаду професора коміксів

*

Університет Ланкастера (Великобританія) ввів нову посаду – професора графічної літератури та мистецтва коміксів. На це місце був запрошений французький письменник та літературний критик в галузі коміксів Бенуа Пітерс. Пише ВСЛ з посиланням на Telegraph.

Бенуа Пітерс відомий своїми дослідженнями коміксів про Тінтіна та життя їхнього творця – бельгійського художника Жоржа Проспера Ремі, знаного під псевдонімом Ерже. Пітерс навіть написав книгу під назвою «Tintin and the World of Hergé».

«Ця посада професора – велика честь для мене, – зізнається науковець. –  Я хочу  вивчити зв’язок між історією графічної літератури і сучасною творчістю, між світом французької та бельгійської груп дизайнерів, а також світ коміксів і графічних романів».

Декан  мистецького факультету Університету Ланкастера, професор Сімон Гай зазначив, що у захваті від того, що Пітерс прийняв пропозицію університету. «Це призначення перенесе університет на новий рівень, зокрема – наші курси англійської та креативного письма», – переконаний декан.