20-й Форум видавців у Львові. ФОТОПОРТРЕТ

*

 

У неділю закрили свої двері Палац Мистецтв по вулиці Коперніка, 17 та десятки інших місць та закладів, де проводилися заходи 20-го Форуму видавців у Львові. За чотири дні Форуму відбулася рекордна кількість заходів, рекордна кількість людей відвідала ярмарок. У рамках Форуму проведено найрізноманітніші програми, як-от: Львівський міжнародний літературний фестиваль, Школа літературної критики та книжкової журналістики «КОНТЕКСТ-2», фестиваль перекладів «ТРАНСЛІТ», конкурс-фестиваль поезії молодих авторів «9-та Молода Республіка Поетів», соціально-культурна програма для літніх людей «Третій вік: задоволення від читання», Бібліотечний форум та багато інших заходів як нових, так і вже традиційних форматів.

 

Форум видавців – справжнє свято української книги, коли по телебаченню, радіо, в газетах та Інтернеті бачиш, чуєш та читаєш про зіркових гостей Форуму видавців, літературні проекти та конкурси, цікаві творчі зустрічі та читання, але все більше про КНИГУ. Сподіваємося, що хвиля інтересу до книги буде якнайдовшою після «львівського» сплеску читацької активності.

 

Ми ж у будь-який спосіб розтягуємо цю книжкову лихоманку, тому пропонуємо роздивитися шматочок портрету Форуму – підбірку світлин письменників, видавців, культурних діячів, відомих відвідувачів Форуму, яких нам пощастило відшукати у лабіринті львівських вуличок. Приємного Вам перегляду! А редакція «Друга Читача», як завжди, лишається на варті книжкового слова. До нових зустрічей!

 

 

*

Спеціальний гість Форуму видавців – всесвітньовідомий англійський дитячий письменник Джеремі Стронґ задоволений Львовом і Форумом

.

*

Юрій Андрухович привіз на Форум переклад книжки Роберта Вальзера «Прогулянка»

.

*

Любко Дереш порадував читачів двома новинками – «Миротворець» та «Остання любов Асури Махараджа»

.

*

Брати Капранови розпродали всі примірники справжнього хіта цьогорічного Форуму «Мальованої історії Незалежності України», що влізли у зелений запорожець-кабріолет:)

.

*

Антін Мухарський презентував книгу, у якій відомі письменники та художники розповідають про «Жлоб-арт» в Україні, а ще для наочності привіз гопників з Троєщини

.

*

Сергій Жадан у Львові читав, модерував та дискутував, а ще презентувався з іншими співаторами книг «Історія України очами письменників» та «Жити-пити. 40 градусів життя»

.

*

Ірена Карпа провела творчу зустріч у Копальні кави і подискутувала про роль жінки в українській літературі

.

*

Левко Лук’яненко, який став першим читачем бестселера Форуму – «Мальованої історії Незалежності України» -і дав старт його продажу, і сам презентував свою нову працю «Незнищенні»

.

*

Антон Кушнір та Андрій Курков на спільній автограф-сесії обмінювалися досвідом

.

*

Юрій Макаров презентував інтригуючу новинку «За чверть десята»

.

*

Олександр Ірванець відзвітувався перед читачами книгою «Вибране за 33 роки», а Мар`яна Савка, як завжди, була чи не найбільшим організатором дитячих заходів у програмі Форуму

 

 .

*

Іван Малкович до міжнародного дня Роальда Дала презентував «книгу №1» сучасної світової дитячої літератури – «ВДВ (Великий Дружній Велетень)»

.

.

*

Олександр Афонін та Олександр Красовицький про стан книжкової справи в Україні

.

*

Юрій Луценко полюбляє сучукрліт

.

*

Арсеній Яценюк, чию книгу «Банківська таємниця часів Помаранчевої революції» роздавали безкоштовно,  відвідав свій стенд «Відкрий Україну»

.

*

Вахтанг Кіпіані у пошуках спеціалізованої літератури

.

*

Андрій Куликов взяв участь в обговореннях, що стосуються ЗМІ

.

*

Лілер гурту «Тартак» Сашко Положинський збирався купити новий роман Павла Вольвача

.

*

.Вибагливий, але вдячний львівський читач:)

.

Зберігайте спокій і Форум видавців;) 

.

Щиро Ваш «Друг Читача»
Фото: Алекс Заклецький