Пекельне таксі

Ви чули, що землетрус у Японії змістив вісь Землі на 15 сантиметрів? І гадаєте, що це – випадковість? Е! Наївні люди! Будь-який завалящий конспіролог пояснить вам, що це – жидомасонська змова. І я з ним погоджуся.

 

Бо іду нещодавно залізничним вокзалом у Києві і бачу таку от рекламу:

Як вам сподобається пропозиція довезти вас у будь-яку далечінь земної осі? Наприклад, на глибину двадцять кілометрів? Адже земна вісь проходить всередині Землі. Єдина проблема – там досить гаряче. Якщо не помиляюся, у курсі природознавства кожен школяр вивчає побудову нашої планети – оболонка, ядро, магма, температурою понад тисячу градусів… Але судячи з картинки, яка зображує машину на тлі пекельного вогню, автори реклами не жартують – йдеться саме про земну вісь. Отак от, любі мої читачі – в місті Києві є фірма, яка здійснює перевезення всередені Землі. Може, це саме вона і наробила лиха в Японії? Водій збився з дороги, і замість подорожувати по осі збочив у бік Тихого океану і врешті-решт врізався у шельф, викликавши землетрус?

 

Шановні конспірологи! На вашому місці я б ретельніше придивився до таксі Метеор і його господарів – а раптом це масони, ба й навіть хтось гірший? А на місті диспетчерів цього самого таксі я б ретельніше слідкував за виїздом машин – бо так і до біди недалеко. Тим більше, що тепер вісь зміщено, а значить і вірогідність помилки зростає.

 

Будьмо уважні за кермом, бо планета у нас на всіх одна.

 

Будьмо уважні також зі словами – кожне з них має своє значення.

 

От наприклад, сайт Кореспондент пише:

 

«Вночі на суботу, 18 грудня, в Майамі визначився майбутній суперник Чемпіона світу у важкій вазі за версією WBC Віталія Кличка.

Право боротися за титул, що належить вже два роки українцю, оскаржували американський ветеран Рей Остін і побіжний Олімпійський Чемпіон кубинець Одланьер Соліс.»

 

Що таке «побіжний Чемпіон»? Знаю, що біг є однією зі складових підготовки боксерів до бою – може, редактор мав на увазі саме це і слово «побіжний» має означати «той, що біжить», тобто «бігун»? Не виключено. Принаймні іншої версії я не знайшов. Бо стати олімпійським чемпіоном побіжно – тобто мимохідь – неможливо, це вам підтвердить будь-який спортсмен.

 

А от побіжно написати якусь дурість – це запросто.

 

Принагідно дякую дописувачці Fotona, яка знайшла помилку у моїй роботі. Маєте гостре око і цікавитеся моїми замітками – це чудово.

 

А я і далі залишаюся з вами і закликаю усіх брати приклад з Foton’и – видивляйтеся здібні булочки скрізь – в інтернеті, у рекламі, у газетах, у промовах політиків – і надсилайте мені. Посміємося разом і читачів посмішимо.

 

Щиро ваш

Троль Кумле