Генна інженерія

Бачили фільм, у якому Шварцнеггер грає одночасно себе і свого клона? Вважаєте, що це – фантастика? Якби то! Сучасна наука не стоїть на місці, і клонування не зупинилося колись на бідолашній овечці Доллі. Завдяки пильності Сергія К. з Києва я маю усі докази того, що клонування живих організмів триває тут і тепер, просто у Києві, на наших із вами очах.

От яку рекламу прислав мені пильний киянин, що попрохав зберігати своє прізвище у таємниці – певно, він боїться помсти з боку «чорних клонувальників».

Тоговельна мережа запрошує на роботу «розроблювачів риби» – як вам це подобається? І пише про це відкрито у своїй рекламі, певно, сподіваючись, що ми не знаємо української мови. Але не всі ще піддалися новій владі, не всі роблять вигляд, що знають тільки російську. І якщо слово «охоронник» залишає іще якісь сумніви щодо можливої плутанини, то «розроблювач риби» – це людина, яка розробляє рибу. Без варіантів.

Цікаво, яку саме рибу розробляють у таємних лабораторіях мережі «Фора»? І чи трапляють результати цієї розробки на наші з вами столи? А може, тут ідеться не про клонування, а про звичайну генну модифікацію – наприклад, ввести в зародки мойви гени свині, щоб у результаті вона смакувала, як сало, або ж розробити новий сорт риби, що може виживати у Дніпрі побіля Києва, хоча не факт, що таку рибу можна буде їсти.

Роботи для «розроблювачів риби» багато – але чи є законними подібні дослідження? І чи маркують нову розроблену рибу штампом «без ГМО»? Багато питань для прокуратури. Я взагалі вважаю, що після викриття торгівців людьми , чорних трансплантологів, а от тепер – нелегальних генних інженерів, можу претендувати на знак «заслужений працівник», хіба ні?

А для тих, хто скаже, що «розроблювач» – це невдалий переклад російського слова «раздельщик», тобто, той, хто рибу патрає, тельбушить, ріже, коротше кажучи – обробляє, то я заперечу: якби мали на увазі рибообробника, так і написали б. А тут – справа нечиста, носом чую.

Так само, як нечистою є історія появи в маршрутках такого оголошення:

За ним явно стоїть жіноча мафія, яка у такий спосіб примушує чоловіків дарувати квіти на 8 березні. Не купив квітів – будь ласка, плати штраф. Хоча при теперішніх цінах, можливо, це обійдеться дешевше, ніж букет, принаймні у свята – це точно.

Пильність, пильність і ще раз пильність. Бо інакше будемо харчуватися продуктами генних інженерів та платити штрафи за безквітковий проїзд.

Проте цього не станеться, поки з вами буду я, уважний і серйозний Троль Кумле.

P.S. А ви теж не зволікайте – пишіть мені про всі «здібні булочки», що їх побачите. Мейл редакції – kumle@skrynia.com.ua

Чекатиму з нетерпінням.