Духовність, б^я!

Чи знаєте ви українську літературу? Ні, ви не знаєте української літератури!

І я не знав, аж поки добра душа, що ховається за ніком Хмаринка, прислала мені скріншот (по-нашому, зовнішній вигляд) сайту з відповідною назвою. Поспішаю поділитися з вами своїм новим знанням.

 

От він, сайт «Українська література» у всій своїй красі. Звісно, жаль, що розміри «Друга Читача» не дозволяють передати в деталях всі картинки, але загальну їхню тональність, сподіваюся, ви зрозуміли.

Ну а тепер – текст. Нагорі ми бачимо рекламу (мовою оригіналу): «Участница «Серебра» поплатилась за то, что разделась», «Настя Каменских полностью разделась для Playboy», «Как оспорить несправедливое наказание ГАИ», «Современные школьницы занимаются всеми видами секса», «Ученые ставят под сомнение умственные способности женского пола».

 

А нижче, під азартним гаслом «Как долго не кончать» відвідувач сайту може прочитати наступне: «Залучити школярів до скарбниці української літератури, а через неї – до фундаментальних цінностей культури у взаємодії їхніх конкретно історичних та загальнолюдських значень. Пропонуючи учням кращі зразки художньої літератури, курс української літератури має дати загальне уявлення про перебіг літературного процесу, репрезентувати найважливіші етапи розвитку культури, а також ознайомити із національною своєрідністю та загальнолюдською цінністю включених до програм творів. Відповідно до сучасних пріоритетів в українській школі предмет «Українська література» покликаний сприяти формуванню особистості, її духовно ціннісних орієнтацій, культурно-пізнавальних інтересів, естетичного смаку…».

 

Ні, це не прикол і не знущання. Це правдивий сайт «Українська література», який містить твори українських письменників, методичні та допоміжні матеріали для учнів 5-11 класів та вчителів.

 

Як зауважує Хмаринка, скріншот зроблено 2010 року у розпал кризи. До честі володарів сайту треба зауважити, що вони відчули невідповідність реклами та аудиторії, але написали, що у складні кризові часи за іншу рекламу не платять. Тому – пробачте, але учням пропонується навчитися «долго не кончать».

 

Що тут скажеш? Звісно, гроші – річ важлива. А тому задля збереження цінного сайту та заради «формування особистості, її духовно ціннісних орієнтацій, культурно-пізнавальних інтересів та естетичного смаку» можна потерпіти і голу Настю Каменських, і те, що науковці сумніваються у розумових здібностях жінок… Чи все-таки не можна?

 

Ну а те, що сучасні школярки займаються усіма різновидами сексу – то це просто-таки 100% попадання у цільову аудиторію учнів 5-11 класів.

 

Отже, хай живе духовність!

 

А я дякую Хмаринці (на жаль, вона не відрекомендувалася повністю) і зичу їй гострих очей та невтомності у пошуку нових здібних булочок для вашого та мого задоволення.

 

 

Завжди ваш

Троль Кумле.

  • Гірка правда… Що саме прикольне, я на цьому сайті часто беру вірші на уроки)) Та не так уже і дорого раз на місяць платити якихось 24 грн (приблизно, така ціна на сайтах Юкозу, тож не думаю, що набагато відрізняється тут), аби прибрати рекламу.

  • Декілька раз була на цьому сайті, готувалась до уроків. Гидко, тому більше не користуюся послугами цього сайту. Якийсь маразм! І то легко сказано.

  • все-таки, “власників сайту”, а не “володарів” (як би їм, можливо, не хотілося бути володарями)